Satılık Süs Köpeği

Evinize bir satılık süs köpeği almaya karar verdiniz ve internette araştırma yapmaya başladınız. Öncelikle bu seçimin mükemmel bir karar olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü artık şehir ortamında ve evlerde beslenebilecek en uygun köpekler, süs köpekleridir. Ve bir süs köpeği almaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken hangi cins olacağını seçmektir. Süs köpeklerinin, görünümleri, karakterleri ve boyutları kendi içlerinde değişmektedir. O halde şimdi, süs köpekleri ile ilgili önerilerimizi okuyun. Daha sonra istediğiniz ırkı seçebileceğiniz ve satıştaki yavrularla ilgili bilgi alabileceğiniz sayfa linklerinden istediğiniz ırkın yavrusunu seçebileceksiniz.

Süs Köpeği Seçim Önerileri

On yıldan fazla süredir süs köpeği yetiştiren hayvan severler olarak. Bu güzel canlıların seçiminde en çok dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili fikirlerimiz oturmuş durumdadır. Sizlerinde bu bilgilerden yararlanarak doğru tercihi yapmanızı isteriz. Tercinizi yaparken ağağıdaki özellikleri bulundurmasına dikkat ederseniz. Uzun vadede köpeğinizle birlikte daha mutlu bir hayat yaşayacağınızı düşünüyoruz.

Tüy dökmemeli ve koku yapmamalı.

Mümkün olduğunca küçük boyutlarda olmalı.

Kolay eğitilebilmeli ve evde yalnız kalabilmeli.

Satılık Süs Köpeği Cinsleri

Genel olarak en çok tavsiye edilen ve popüler olan süs köpeği ırkları aşağıdaki gibidir. Bu ırklar ; tüy dökmez, koku yapmaz ve kısa sürede eğitilebilirdir.

Satılık Yorkshire Terrier

Satılık Süs Köpeği

Satılık Morkie

Satılık Morkie

Satılık Toy Poodle

0535 204 87 96