Satılık Toy Poodle

Satılık toy poodle bakmak istediniz ve araştırma yapmaya başladınız. Bu ırkı seçtiğinize göre sizde bizim gibi bir toy poodle seversiniz. Yıllardır bu ırka gönül vermiş ve en iyisini yetiştirmek isteyen yetiştiriciler olarak bu tatlı cinsi sevenlerin gerçek bir toy poodle’ a sahip olmasına vesile olmak ve bu unutulmaz anlarını paylaşmak bizleri de son derece mutlu etmektedir. Yazının devamında bu cinsle ilgili kısa bir bilgi aldıktan sonra en güzel toy poodle yavrularına sahip olabilmek için bizden güncel yavruların foto ve videolarını talep edebilirsiniz.

Satılık toy poodle

Toy Poodle Cinsi Özellikleri

Toy Poodle bugün Dünya’nın en popüler ve talep gören ırklarından biridir. Bu popülaritesinden ve yetiştiricilerin sahip olma maliyetlerinden dolayı en değerli cinslerin başında gelmektedir. Çok tatlı peluş oyuncağa benzeyen bir görünümü vardır. Hatta birçok zaman sokaktaki insanlar kucağınızdaki poodle ‘ınızı yakına gelene kadar oyuncak sandıklarını ifade etmektedirler.

Bu güzel köpekler kesinlikle tüy dökmez ve koku yapmaz. Aynı zamanda anti alerjeniktir. Sadece bu özellikleri bile bu tatlı köpeklerin alınmasına yetecekken. Hala bir çok özelliğini saymaya devam edebilmekteyiz. Enerjik ve komik bir köpektir. Adeta ailenizin maskotu olmaktadır. Ve gereken her zamanda yalnızlığınızı paylaşmaktadır. Üstelik yüzlerce köpek ırkı içerisinde Border Koli cinsinden sonra Dünya’nın en akıllı ikinci cinsidir. Lakin Border Koli ler büyük ırk köpekler olduğundan, Toy Poodle ‘ lar için Dünya’nın en akıllı küçük ırk köpek cinsi diyebiliriz. Böylelikle eğitim almaya son derece yatkındır. Ve sahibini bu konuda da yormayacaktır. Tüm bu özelliklerinden dolayı satılık toy poodle ‘lar bugün çokça talep edilmekte ve beslenmektedir.

Türkiye’den ; Çağla Şikel, Bensu Soral ve Mehmet Ali Erbil. Dünya’dan ; Elvis Presley, Robin Williams ve Sophia Loren. Ve bunlar gibi birçok ünlünün sahip olduğu köpek cinsidir.

Satılık toy poodle

İletişim Bilgileri

Sadece en iyi toy poodle ‘ları yetiştirmekte ve sizlere sunmaktayız. Bunun yanında yavrularımızın tamamı ırk ve sağlık garantilidir. Yavrularımızı yetiştirirken ebeveynlerimizin sağlığını da gözetmekteyiz. Dolayısıyla elimizdeki yavrularımız sınırlı sayıdadır. Siz de %100 ırk özelliklerini gösteren. Ve en güzel anatomik özelliklerdeki toy poodle yavrularını görmek isterseniz. Hemen sayfanın sağ alt kısmındaki arama butonundan bizi arayabilir ya da whatsapp butonundan bize yazabilirsiniz.

0535 204 87 96