Toy Poodle Fiyatları

Toy Poodle fiyatları birkaç temel konuda değişkenlik göstermektedir. Yavrunun yetişkinlikte ulaşacağı boyut. Yavrunun rengi ve renk tonu. Ve yavrunun anatomik yapısı. Bu özelliklere göre sınıflandırılabilen yavruların fiyatları 30.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir. Özellikle son yıllarda kore den ithal edilen toy poodle lar çok rağbet görmektedir. Teacup boyutta ve red brown renkte olan bu yavrular 35.000 TL ile 80.000 TL arasında alıcı bulmaktadır.

En iyi kalitedeki poodle yavrularını en iyi fiyatlarla sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Teslime hazır güncel yavrularımızı görmek için. Ve fiyatlarıyla ilgi bilgi almak için. Sayfanın sağ altındaki arama butonundan ya da whatsapp butonundan bize ulaşabilirsiniz.

Toy poodle fiyatları ile ilgili araştırma yaparken bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yavru alım aşamasında ve sonrasında her konuda yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Toy poodle yavruları bugün Dünya da çok fazla tercih edilmektedir. Bu yüzden satılık toy poodle yavruları internette çok fazla aranmaktadır.

0535 204 87 96
×