Toy Poodle Çiftleştirme

Toy poodle ırkında çiftleştirme yapılmadan önce bilgi sahibi olmak son derece önemlidir. Eş seçiminde ve çiftleştirme aşamasında yapılması gerekenleri iyi bilmelisiniz. Dolayısıyla bizde bu yazımızda sizlere toy poodle çiftleştirme ile ilgili bilinmesi gereken bütün önemli detayları açıkça anlatmaya çalışacağız.

Poodle Çiftleştirme ‘de Eş Seçimi

Bu güzel ırkın çiftleştirilmesinde özellikle ve en çok dikkat etmeniz gereken konu. Damadın kızınızdan daha küçük boyutta olması gerekliliğidir. Erkeğin daha büyük olduğu durumlarda doğum zor geçmekte hatta gerçekleşemeyerek sezeryan gerekebilmektedir. Bundan dolayı en az kendi köpeğinizin boyutunda ya da ondan daha küçük eş tercih etmelisiniz.

Toy Poodle Çiftleştirme

Toy Poodle Çiftleştirme ‘de Renk Seçimi.

Toy poodle ırkının en nadir bulunan ve en değerli olan renk daha koyu bir kızıl renk olan red brown rengidir. Bu renk poodle’ lara son derece elegant bir görüntü vermektedir. Bundan dolayı damat adayınızı red brown renginde seçmenizi tavsiye ederiz.

Çiftleşmenin Gerçekleştirilmesi

Toy ve teacup poodle ların kendiliğinden çiftleşmesi son derece zordur. Hem dişinin hem de erkeğin tecrübeli olması gerekliliği. Ve erkeğin boyutunun dişiden küçük olması gerekliliği bu durumu daha da zorlaştırmaktadır.

Dişi toy poodle’ ını çiftleştirmeyi birçok kez denemiş ancak başaramamış toy poodle sahipleri bize başvurmaktadır. Çiftleşmeyi gerçekleştiremediklerini söylemekte ve yardım istemektedirler. Biz çiftleşme zamanını planlayıp doğru damatla ve doğru şekilde çiftleşmenin gerçekleşmesini sağladığımızda hayretler içinde kalmaktadırlar. Çiftleştirme konusu doğum konusundan bile daha fazla uzmanlık istemektedir.

Ancak tecrübeli bir damat ve daha önce birçok çiftleştirme gerçekleştirmiş tecrübeli bir kişi çiftleştirmeyi gerçekleştirebilir. Yıllar içerisindeki edindiğimiz tecrübelerimize dayanarak dişinizin çiftleşme zamanını tam olarak belirlediğimizde, çiftleşmenin kesin olarak gerçekleşeceğine ve dişinizin hamile kalacağına garanti verebiliyoruz.

Dişi Poodle ‘ınız İçin En Uygun Damat Adayı!

Poodle Çiftleştirme

Dişi poodle ‘ınızı çiftleştirmek için en uygun adayımız; %100 safkan orijinal teacup poodle ‘ımız ” Rolex ” sadece 1.600 gr lık küçük boyutuyla kızınıza iyi bir eş olacaktır. Muhteşem tüy yapısına sahiptir. Ve dark red brown rengiyle her zaman ilk tercih olacak bir damat adayıdır. Rolex in gen aktarımı da son derece kuvvetlidir ve genellikle tüm yavruları red brown doğmaktadır. Sizde Rolex ‘in damadınız olmasını isterseniz. Sayfanın sağ alt kısmındaki whatsapp butonundan bize yazabilir ya da arama tuşundan bizi arayarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

0535 204 87 96
×