Toy Poodle Çiftleştirme

Toy poodle ırkında çiftleştirme yapılmadan önce bilgi sahibi olmak son derece önemlidir. Eş seçiminde ve çiftleştirme aşamasında yapılması gerekenleri iyi bilmelisiniz. Dolayısıyla bizde bu yazımızda sizlere toy poodle çiftleştirme ile ilgili bilinmesi gereken bütün önemli detayları açıkça anlatmaya çalışacağız.

Poodle Çiftleştirme ‘de Eş Seçimi

Bu güzel ırkın çiftleştirilmesinde özellikle ve en çok dikkat etmeniz gereken konu. Dişi köpeğinizden daha küçük bir damat seçmeniz gerektiğidir. Erkeğin daha büyük olduğu durumlarda doğum zor geçmekte hatta gerçekleşemeyerek sezeryan gerekebilmektedir. Bundan dolayı en az kendi köpeğinizin boyutunda ya da ondan daha küçük eş tercih etmelisiniz.

Toy Poodle Çiftleştirme

Toy Poodle Çiftleştirme ‘de Renk Seçimi.

Toy poodle ırkının en nadir bulunan ve en değerli olan renk daha koyu bir kızıl renk olan red brown rengidir. Bundan dolayı damat adayınızı red brown renginde seçmenizi tavsiye ederiz.

Dişi Poodle ‘ınız İçin En Uygun Damat Adayı!

Poodle Çiftleştirme

Dişi poodle ‘ınızı çiftleştirmek istiyorsanız en uygun adayı buldunuz! %100 safkan orijinal teacup poodle ‘ımız ” Rolex ” sadece 1.600 gr lık küçük boyutuyla kızınıza iyi bir eş olacaktır. Muhteşem tüy yapısına sahiptir. Ve dark red brown rengiyle her zaman ilk tercih olacak bir damat adayıdır. Rolex in gen aktarımı da son derece kuvvetlidir ve genellikle tüm yavruları red brown doğmaktadır. Sizde Rolex ‘in damadınız olmasını isterseniz. Sayfanın sağ alt kısmındaki whatsapp butonundan ya da 0535 204 87 96 telefon numaramız üzerinden hemen bize ulaşabilirsiniz.