Morkie Yavru

Morkie Yavru Boyutları

Morkie yavru ‘ları süs köpeği sınıfına giren küçük köpeklerdir. Boyutları, teacup : 1 – 2 kg aralığı. Sıfır numara : 2 – 3 kg aralığı. Bir numara 3 – 5 kg şeklindedir. Morkie fiyatları da yavrunun ırk kalitesine ve bu boyutlara göre değişkenlik göstermektedir.

Renkleri ve Desenleri

Morkie ‘lerde sınırsız renk ve desen seçeneği vardır. Bu bakımdan diğer birçok ırktan farklılaşmaktadırlar. Dünya üzerindeki hiç bir Morkie ‘nin desenleri birbiriyle aynı değildir. Diğerlerinden tamamen farklı görünüşte bir köpeğim olsun isteyenler için uygun bir seçenektir.

Morkie Yavru

Özellikleri

Morkie ‘ler, uzun ve ipeksi tüylere sahiptir. Tüy dökmez ve koku yapmazlar. Ve tuvaletini pede yapmayı öğrenebilme açısından en iyi iki ırktan biridir. Dolayısıyla tuvalet eğitimi konusunu hiç düşünmeniz gerekmez. Küçük boyutlarından dolayı bir yere götürürken çok zorlanmazsınız. Genellikle sakin bir karakter yapısı vardır. Evde uzun süre yalnız kalabilir. Bu özelliklerinden dolayı ev içinde besleyecek hayvanseverler için ilk tavsiye edilen ırklardan biridir.

Morkie Yavru Bakımı

Morkie ‘lerin bakımı son derece kolaydır. Küçük boyutlarından dolayı onu günde iki kere tuvalet için dışarı çıkarmanız gerekmez. Genellikle bu özellik çok önemli gelmez ancak uzun vadede önemlidir. Uzun tüylü bir köpek cinsi olduğundan, tüylerini uzun tuttuğunuzda iki günde bir taramanız gerekir. Ancak isterseniz tüylerini kısa traş edip daha az tarama ihtiyacı duyabilirsiniz. Kaliteli bir kuru mama yemelidir. Çünkü ağırlıklı olarak kuru mamayla beslenmesi tüylerinin canlı ve parlak olmasını sağlar.

Morkie yavrusu fiyatlarını öğrenmek için morkie fiyatları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Morkie yavrusu satınalmak için satılık morkie sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

0535 204 87 96
×