Satılık Morkie

Morkie’ler : Yorkshire terrier ve Maltese ırklarından oluşan hibrit bir cinstir. Morkie’ler bugün ev hayatı için en çok tercih edilen ırklardan biridir. Tüy dökmez, koku yapmaz. Evde tek başına kalabilir. Genel olarak sakin bir karaktere sahiptir. Bundan dolayı satılık morkie cinsi köpekler çokça tercih edilmektedir.

Satılık Morkie

Morkie Yavruları İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Satılık bir Morkie almaya karar verdiğinize göre bazı bilgiler sizin için yararlı olacaktır. O yüzden bilinmesi gereken bu bilgileri de sizlere aktarmak istedik.

Morkie’ ler renk bakımından sonsuz seçeneğe sahiptir. Dünya üzerindeki hiçbir Morkie yavrusu diğeriyle aynı desenlere sahip değildir. Morkie’lerde bazı yavrular açık renk olabildiği gibi bazı yavrularda koyu renklidir. Ancak yavruların çoğunun büyüdükçe renkleri açılmaktadır. Bundan dolayı renklerinin açık mı, koyu mu olacağını bilmek isterseniz, tüylerinin diplerine bakabilirsiniz. Tüylerinin diplerinden açık renk geliyorsa açık renk olacak. Koyu renk geliyorsa koyu renk olacaktır.

Morkie yavruları tuvaletini pede yapma konusunda doğuştan yatkınlığa sahiptir. Henüz çok küçük olan bir Morkie yavrusunu yere bırakıp çişini yapmak için pede gittiğini gördüğünüzde son derece şaşıracaksınız. Morkie yavruları genetiğin davranışlarda ne kadar etkili olduğunu bize göstermiş oluyorlar. Dolayısıyla küçücük bir yavruda dahi mama ve su kabının yakınına pedini koymanız tuvalet ihtiyacı açısından yeterli olacaktır.

Satılık Morkie

Satılık Morkie ‘lerde Boyutlar

Morkie ‘lerde boyutlar : teacup, sıfır numara, bir numara şeklinde küçükten büyüğe doğru gitmektedir. Teacup lar : 1.5 – 2 kg aralığında, sıfır numaralar : 2 – 3.5 kg aralığında, bir numaralar : 3.5 – 5 kg aralığındadır. Teacup Morkie’ler fazlasıyla narin olduklarından çocuklu aileler için tavsiye edilmez. Çocuğunuz küçükse sıfır ya da bir numara Morkie almanız daha uygun olacaktır.

Satılık Morkie Yavruları

Bu ırka gönül veriş yetiştiriciler olarak sizlere en iyi ırk kalitesindeki yavruları en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken ebeveynlerimizin sağlığını da gözetmekteyiz. Dolayısıyla elimizdeki Morkie yavrularımız sınırlı sayıdadır. Satılık Morkie yavrularımızı görmek için hemen bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın sağ alt kısmındaki whatsapp butonundan ya da 0535 204 87 96 nolu telefondan iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. İstanbul ve Antalya şehirlerinde elden teslim imkanımız vardır.

0535 204 87 96
×