Morsi

Morkie Özellikleri

Morkie, Yorkshire Terrier ve Maltese Terrier birleşiminden oluşan hibrit bir ırktır. Kesinlikle tüy dökmez, koku yapmaz, aynı zamanında anti alerjeniktir. Hibrit ırk olmanın verdiği avantajla herhangi bir genetik rahatsızlığı yoktur. Morkie'ler tuvaletini pede yapmayı öğrenme konusunda en iyi iki ırktan biridir. Her Morkie'nin kendine özgü desenleri olmaktadır, renk ve desen açısından Dünya üzerindeki hiçbir Morkie birbiriyle aynı değildir. Bu durum her Morkie yavrusunu benzersiz kılmaktadır. Morkie ırkının yaşam süresi 16 - 18 yıl civarındadır. Oluştuğu iki ırkında son derece popüler olmasından ötürü son yıllarda çok tercih edilmektedir.

Morkie Boyutları

   Morkie'ler küçük ırk sınıfına girmekle birlikte kendi içindede farklı boyutlara sahip olabilmektedir. Morkie ırkında boyut küçükten büyüğe doğru ; Teacup : ( 1,5 - 2 kg aralığı ) , Sıfır Numara : ( 2 kg - 3 kg aralığı ) , Bir Numara : ( 3 kg - 5 kg aralığı ) olarak tanımlanmaktadır.

 

Morkie Fiyatları

Morkie fiyatları köpeğin büyüklüğüne ve güzelliğine göre değişmektedir. Morkie ırkında boyut küçüldükçe ve ırk kalitesi arttıkça fiyat artmakta yavru daha değerli hale gelmektedir. Fiyatları 5 bin TL ile 7 bin TL aralığındadır. 

                       

                                          Morkie Satınalma Süreci

 

Bir Morkie yavrusu talep ettiğinizde, ​ilk aşamada istediğiniz büyüklükteki yavrularla birlikte yavruların anne, baba resimleri ve kg ları size gönderilir. Yavrulardan birini tercih edersiniz daha sonra ister yerinde görerek isterseniz canlı whatsup bağlantısıyla istenilen yavrunun onayı alınır, daha sonra yavruyu teslim alırsınız ya da bulunduğunuz yere getirilerek elden teslim edilir. Yavruyu teslim almadan ufak bir kapora dışında ödeme talep edilmez. Yavruyu teslim aldıktan sonra ilk iş veterinere gidilerek mikroçipi taktırılır ve isminiz, soy isminiz, adresiniz, telefon numaralarınız çipe işlenir, devlet onaylı uluslararası pasaportu size takdim edilir ve aşı uygulaması geldiğinde bilgilendirilebilmeniz için veterinerin kendi sistemine de kaydedilir. Bu aşamalardan sonra ailenizin yeni maskotuyla güzel günler geçirmeye başlayabilirsiniz.

Morkie Yavruları

Best Mini Dogs yavrularına ev ortamında en iyi koşullarda bakılmaktadır. Yavru tesliminden itibaren bir hafta içerisinde yavruya bir şey olması durumunda bütün sorumluluğu alıyor, isterseniz yeni bir yavruyla değiştiriyor, isterseniz de paranızı iade ediyoruz!

En iyi ırk kalitesindeki yavruları, en iyi fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Elimizdeki güncel Morkie Yavruları için hemen iletişime geçebilirsiniz!

 
 

İletişim

En yakın zamanda iletişime geçeceğiz, teşekkür ederiz!