Yorkshire Terrier Özellikleri 

İngiltere'nin Yorkshire bölgesinden çıkmış, aslen İngiliz olan bir köpek ırkıdır.Tüy dökmez, koku yapmaz, anti alerjeniktir, evde yalnız kalabilir ve bütün bu özellikleri dolayısıyla, apartman hayatına son derece uyumludur. Tuvalet eğitimini kısa sürede alabilir. Genel olarak kendi boyutlarının farkında olmayan, gözü pek, sahibine son derece bağlı ve yabancılara karşı mesafelidir. Yorkshire Terrier ırkının yaşam süresi  

16 - 18 yıla kadar çıkabilmektedir.

Yorkshire Terrier Boyutları

Yorkshire Terrier'ler küçük ırk sınıfına girmekle birlikte kendi içinde de farklı boyutlara sahip olabilmektedir. Yorkshire Terrier ırkında boyut küçükten büyüğe doğru ; Teacup : ( 1,5 - 2 kg aralığı ) , Sıfır Numara :    ( 2 kg - 3 kg aralığı ) , Bir Numara : ( 3 kg - 5 kg aralığı ) olarak tanımlanmaktadır.

Yorkshire Terrier Fiyatları

Yorkshire Terrier yavru fiyatları, ırk kalitesine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Yavrunun yetişkinlikte beklenen boyutu küçüldükçe fiyat artmaktadır. Bu yüzden fiyat karşılaştırması yapabilmek için anne, baba'yı mutlaka görmek, ırk kalitesini ve boyutunu değerlendirmek gerekmektedir. Bu özelliklere göre değerlendirilebilen Yorkshire Terrier'lerin fiyatları 6 bin tl ile 9 bin tl arasında değişiklik göstermektedir.

 

Yorkshire Terrier Satınalma Süreci

İlk aşamada istediğiniz büyüklükteki yavrularla birlikte yavruların anne, baba resimleri ve kg ları size gönderilir. Yavrulardan birini tercih edersiniz daha sonra ister yerinde görerek isterseniz canlı whatsup bağlantısıyla istenilen yavrunun onayı alınır, daha sonra yavruyu teslim alırsınız ya da bulunduğunuz yere getirilerek elden teslim edilir. Yavruyu teslim almadan ufak bir kapora dışında ödeme talep edilmez. Yavruyu teslim aldıktan sonra ilk iş veterinere giderek çipi taktırılır ve isminiz, soy isminiz, adresiniz, telefon numaralarınız çipe işlenir, devlet onaylı uluslararası pasaportu size takdim edilir ve aşı uygulaması geldiğinde bilgilendirilebilmeniz için veterinerin kendi sistemine de kaydedilir. Bu aşamalardan sonra ailenizin yeni maskotuyla güzel günler geçirmeye başlayabilirsiniz.

 

Yorkshire Terrier Yavruları

Best Mini Dogs yavrularına ev ortamında en iyi koşullarda bakılmaktadır. Yavru tesliminden itibaren bir hafta içerisinde yavruya bir şey olması durumunda bütün sorumluluğu alıyor, isterseniz yeni bir yavruyla değiştiriyor, isterseniz de paranızı iade ediyoruz!

 

Yorkshire Terrier ırkının en iyi örneklerini yetiştiriyoruz. En iyi ırk kalitesindeki yavruları, en iyi fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Elimizdeki güncel Satılık Yorkshire Terrier Yavruları için hemen iletişime geçebilirsiniz!

IMG-20201027-WA0001.jpg
 

İletişim

En yakın zamanda iletişime geçeceğiz, teşekkür ederiz!