Satılık Yorkshire Terrier

Bir yorkshire terrier almaya karar verdiniz ve internette araştırma yapmaya başladınız. Direk olarak bu ırkı seçtiğinize göre çok büyük ihtimalle bu güzel ırkı tanıyorsunuz. Hatta bizim gibi sizde bir yorkshire terrier aşığısınız. Umarız bu yazımızla birlikte sizde hayalinizdeki satılık yorkshire terrier’ e kavuşacaksınız. Lakin bir Yorkshire Terrier’e sahip olmuş bir insanın mutluluğu bizim için paha biçilmezdir.

Satılık Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier’ lerimizin Ebeveynleri

Uzun yıllardır Yorkshire Terrier yetiştirmekte ve beslemekte olan insanlar olarak. Onlarla ilgili şunu söyleyebiliriz ki, tek kelimeyle muhteşemler. Tabi ki gerçek saf kan ve iyi bir kan hattından gelen köpeklerden bahsediyoruz. Malesef bir çok kırma köpekte yorkshire terrier diye satılmaktadır. Dolayısıyla bu ırka gönül vermiş ve uzun yıllardır bu cinsin yetiştirilmesinde bulunanlar olarak en iyisine ulaşmaya gayret ettik. Şimdi sizlere ebeveynlerimizi tanıtalım.

Asil

Aşağıdaki resimde, yavrularımızın babası ve Yorkshire Terrier severlerin sevgilisi ”Asil” i görmektesiniz. Asil, 1.900 gr lık küçük boyutu, ipeksi tüy yapısı ve harika karakteri ile ilk tanışmada insanları büyülemeyi başarıyor. Ayrıca Asil çok küçük bir boyuta sahip olmasına rağmen son derece korumacı ve bekçilik özellikleri de gösteriyor. Öyleki süs köpeği sınıfında olmasına rağmen Asil’in olduğu bir eve hırsız giremeyeceğine garanti verebiliriz. Ayrıca Asil genetik yapısını ve dolayısıyla karakterini yavrularına aktarmakta son derece başarılıdır ve yavrularımızın birçoğunun babasıdır.

En tatlı satılık yorkshire terrier' ler.

Mira

Mira, muhteşem bir tüy yapısına ve nadir bulunan açık renk tonlarına sahip. Ayrıca 2.300 gr lık küçük bir boyutta. Çok sevimli, uysal, akıllı ve cana yakın. Adeta altın gibi parlayan Mira’nın vücut yapısı da bir o kadar güzel. Son derece sağlıklı ve zeki olan Mira, sahibine her ortamda eşlik edebilecek özelliklerde.

Çok tatlı bir satılık yorkshire terrier

Bıdık

Bıdık en küçük boyutlara sahip ebeveynimiz. O kadar küçük ki sadece 1.600 gr ağırlığında. Kışın mont cebinizde gezdirebilirsiniz ki kendisi de buna bayılır. Bıdık son derece sevimli bir Yorkshire Terrier. Diğer ebeveynlerimizin aksine Bıdık koyu renklere sahip. Özellikle belirtmek isteriz ki alttaki resimde yavru değil yaklaşık üç yaşında.

Bilmeyenler için küçük bir hatırlatma. Yorkshire Terrier’ler yavruyken koyu renklerdedir ve büyüdükçe renkleri açılır. Erişkin olduklarında renklerinin nasıl olacağını anlamanızın tek yolu anne ve babalarının resimlerini veya videolarını görmenizdir. Eğer alacağınız yavru’nun büyüdüğünde neye benzeyeceğini bilmek istiyorsanız bu konuya özellikle dikkat etmenizi ve gerekirse anne, babayı canlı görmenizi tavsiye ederiz.

Çok Tatlı Satılık Yorkshire Terrier Yavrusu

Satılık Yorkshire Terrier Yavrularımız

Yalnızca ırkının en iyisi olan Yorkshire Terrier’ leri yetiştiriyoruz ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya çalışıyoruz. Yavrularımızı yetiştirirken ebeveynlerimizin sağlığını da gözetmekteyiz. Dolayısıyla elimizde bulunan yavrularımız sınırlı sayıdadır. Seçtiğiniz yavruyu İstanbul ve Antalya’da elden teslim alma imkanınız da vardır. Sizde güncel Satılık Yorkshire Terrier yavrularımızı görmek isterseniz. Sayfanın sağ altındaki Whatsapp butonu üzerinden ya da 0535 204 87 96 nolu numarayı arayarak hemen iletişime geçip, ailenizin yeni üyesiyle tanışabilirsiniz.